BEACH OASIS

Dubaj Studio City sa nachádza kúsok za mestom v jednej z najživších a najmladších oblastí emirátu, v susedstve Dubai Sports City a Motor City. Ponúka ľahký prístup k mnohým zaujímavým miestam v emiráte, je jedným z najrýchlejšie rastúcich obchodných centier pre filmovú a televíznu produkciu a trendovým hotspotom pre mladých kreatívnych profesionálov.

Dubaj Studio City, skutočne globálna mediálna komunita, je katalyzátorom mediálnej produkcie založenej na inováciách a v konečnom dôsledku aj rastúcou destináciou životného štýlu a zábavy.

Hotel Beach Oasis, stelesnenie postmodernej architektúry, sa nachádza v srdci Studio City, pulzujúcej rezidenčnej zástavbe hneď za mestom, ktorá ponúka vynikajúci prístup k rôznym zariadeniam a atrakciám. Je postavený pre moderných mladých dospelých.

Táto štýlová adresa je určená pre slobodomyseľných, ktorí hľadajú vzrušujúce outdoorové zážitky a spomienky. Pripojte sa, inovujte a nabite energiou vo svojom priestore maximálneho komfortu, pohodlia a možností.

BEACH OASIS / banner 2

Moderná nízkopodlažná rezidenčná komunita, ktorá sa nepodobá ničomu, čo už existuje, a ktorá predstavuje skutočnú, jedinečnú pridanú hodnotu, zahŕňa výnimočnú škálu vybavenia vrátane plážového bazéna v štýle lagúny s umelo vytvorenou plážou – vrchol centrálneho nádvoria projektu – plne vybavené telocvične, upravené záhrady, detské ihriská a nedotknuté centrálne nádvorie s množstvo maloobchodných možností – kaviarní a reštaurácií pre pohodlie svojich obyvateľov.

Pulzujúcu komunitu so zmiešaným využitím pozostávajúcu z dvoch rezidenčných a komerčných budov so 712 jednotkami bude tvoriť 476 štúdií, 200 - jednoizbových a 36 dvojizbových bytov, ako aj niekoľko obchodných jednotiek.

Hotel Beach Oasis sa nachádza len kúsok od areálu Expo a v blízkosti ulice Sheikh Mohammed Bin Zayed Road. Ponúka strategickú polohu a vynikajúcu dostupnosť. Obyvatelia budú ťažiť zo širokej škály občianskej vybavenosti v tesnej blízkosti, vrátane škôl a vysokých škôl, zdravotníckych zariadení, športových a rekreačných atrakcií a mnoho ďalšieho.

Medzi hlavné atrakcie v tesnej blízkosti patrí dubajský autodróm, klub Els, dubajský pólový a jazdecký klub, dubajský medzinárodný štadión, futbalová akadémia Dubaj, športový park, akadémia ICC a záhrada Miracle Garden.

Vybavenie

Gril
Gril
Bocce
Bocce
ZEN záhrada
ZEN záhrada
Yoga zóna
Yoga zóna
Agility
Agility
Salónik
Salónik
Vonkajšie aktivity
Vonkajšie aktivity
Bazén
Bazén
Klimatizácia
Klimatizácia

Pôdorysy apartmánov

Videoprehliadka

Poloha projektu