AL FURJAN

Al Furjan je pulzujúca obytná štvrť, ktorá ponúka skutočného ducha moderného komunitného života. Vďaka ideálnej polohe v blízkosti metra, Ibn Battuta, Jebel Ali, Dubai Marina a Expo 2020 nie je žiadnym prekvapením, prečo sa desaťtisíce ľudí rozhodnú nazývať túto obľúbenú štvrť domovom. Azizi doteraz vybudoval a dokončil 15 obytných budov v Al Furjan.

Odhaduje sa, že po úplnom dokončení a odovzdaní všetkých komunít bude Al Furjan domovom pre viac ako 60 000 obyvateľov. Al Furjan na linke metra je obľúbenou adresou rodín a profesionálov a ponúka vynikajúce spojenie do všetkých častí mesta. Dokončený vývoj zahŕňa rezidenčné budovy: Shaista, Farishta, Samia, Montrell, Acacia, Aster, Freesia, Roy Mediterranean, Daisy, Tulip, Iris, Orchid, Yasamine, Liatris a Feirouz, Plaza, Star a Berton.

AL FURJAN / banner 2

Všetky komunity Al Furjan majú 24-hodinovú bezpečnosť, bazény, rekreačné zóny, plne vybavené telocvične a maloobchodné predajne na úrovni ulíc. Od dokončených kľúčových hotových nehnuteľností až po jednotky mimo plánu, Azizi ponúka výber bytov, ktoré vyhovujú investorom a vlastníkom. Vyberte si zo štúdií, jedno a dvojspálňových apartmánov a apartmánov s terasou, ktoré ponúkajú priestranné bývanie a kvalitné prevedenie.

Vybavenie

Gril
Gril
Fitcentrum
Fitcentrum
Parkovanie
Parkovanie
Bazén
Bazén
Yoga zóna
Yoga zóna
Salónik
Salónik
Vonkajšie aktivity
Vonkajšie aktivity
Výhľad na mesto
Výhľad na mesto
Klimatizácia
Klimatizácia
Sauna
Sauna
Výhľad na park
Výhľad na park

Pôdorysy apartmánov

Videoprehliadka

Virtuálne prehliadky

Mapa projektu

CREEK VIEWS mapa

Poloha projektu